RADYATÖR TEMİZLİĞİ HİZMETİMİZ

KALORİFER PETEK TEMİZLİĞİ

Ev ve iş yerlerinde ısınma ihtiyacının daha düşük maliyetle ve daha konforlu şekilde karşılanmasını sağlayan petek temizleme hizmetlerimiz,kombi ve kalorifer sistemlerinin zamanla azalan verimliliğin ilk günkü seviyeye gelmesini sağlayan petek temizliği yapan profesyonel ekiplerimiz hizmetinizdedir. Bizi 0542 409 19 70 – 0242 334 64 44 hatlarımızdan 7 / 24 araya bilirsiniz.

TAM TESİSAT GÜVENCESİ

Peteklerinizi yılda 1 kez temizleterek ısı ve enerji tasarrufu sağlar , paranız cebinizde kalır. Petek temizliği, ev ve işyerinde ısınma ihtiyacının daha düşük maliyetle ve daha konforlu şekilde karşılanmasını sağlayan petek temizleme hizmetlerimiz , kombi ve kalorifer sistemlerinin zamanla azalan verimliliğinin ilk günkü seviyeye gelmesini sağlar. Modern teknolojiden faydalanarak en yeni sistemlerle ve bu işi uzun süredir yapan deneyimli ekiplerle gerçekleştirdiğimiz temizlik işlemleri ev ve işyerinizin inşaat alanına dönüşmeden ve heryeriniz kirlenmenize gerek kalmadan kısa sürede tamamlanamaktadır.Uzmanlığımıza olduğu gibi makul fiyatlarımıza da güvenmekte , hizmetimizin memnuniyetinizi en üst seviyede karşılanması için her zaman mümkün olan en uygun fiyatlı petek temizliği hizmetlerini sunmaktayız.

PETEK TEMİZLİĞİ NE ZAMAN YAPILAMALI

Petek temizleme işlemi yılın 12 ayında yaptırıla bilir tabiki kışa hazırlıksız yakalanmamak istiyorsanız yaz sonu yaptırmak avantjlı olur. Isı kayıplarının önlenmesi , yakıt tasarrufu , kombinizin daha uzun ömürlü olması için düzenli şekilde peteklerinizin temizliğini yaptırmalısınız.

PETEK TEMİZLİĞİ  NASIL YAPILIR

Petek temizliği , peteklerinizi kesinlikle sökmeden petek temizleme makinamızın ve petek temizliği kimyasalları ile gerçekleştiriyoruz. Ortalama bir dairenin temizleme işlemi maksimum 2 veya 2.5 saat kadar sürmektedir.Petek temizliği profosyonel firmalar tarafından yapılmalıdır.Zira bu işlemde , özel kimyasal içerikli , özel cihazların kullanılması gereklidir.

HİZMET BÖLGELERİMİZ

Antalya nın tüm ilçe ve semtlerinden bizi 7 / 24 araya bilirsiniz.

PETEK TEMİZLİĞİ YAPTIRMANIN ÖNEMİ

Petek temizliği , kalorifer aracılığı ile ısınan alanlarda ciddi oranlarda ısı tasarrufu sağlamaktadır. Bu nedenle her yıl yaptırılması gereken bu işlemin , ertelenmesi ısınma proplemlerinin yaşanmasına yol aça bileceği gibi , enerji sarfiyatınada neden ola bilmektedir.Isınma ile ilgili proplemlerin ilk etapta kombiden kaynaklanan promlemler olarak düşünülmektedir.Anacak kalorifer sisteminin yer aldığı alanlarda ısınma sorunlarının temel nedeni , petek temizleme işleminin yapılamış olması yada geciktirilmiş olmasıdır. Kaloriferlerin geç ısınma sorununu engelleyerek hızlı bir şekilde ısınmasına olanak sağlar. Petek temizleme işlemi sayesinde kaloriferdeki su akışı hızlı bir şekilde gerçekleşeceğinden , istenen ısı düzeyine kısa sürede ulaşılır Doğalgaz faturanızda % 40 lara varan tasarruf sağlarsınız. Peteklerinizdeki ısınma sorunu su akışının olması gereken biçimde sağlanmadığı durumlarda ortaya çıktığından petek temizliği işlemindeki temel amaç; suyun içerisinde yer alan kireç gibi yabancı maddeler nedeni ile zayıflamış olan su akışını normal seviyesine ulaştırmaktır.